KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8584348
nr 858 4348
Blandteknik
Donald Hamilton, signerad. 1982, 66x45
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 november 2013
kl 18:54:38
150 kr
250 kr
250 kr
450 kr
350 kr
450 kr
600 kr
600 kr
700 kr
6
900 kr
900 kr
7